KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14953152
nr 1495 3152
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Porträttet". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:01:41
5/10 14:27:41
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano